28/10/2022
Οι Οργανώσεις Μελών του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ στον Βύρωνα τίμησαν την εθνική μας εορτή καταθέτοντας στεφάνι στο ηρώο των πεσόντων. Τις δύο ΟΜ εκπροσώπησαν για τα Ανατολικά ο αναπληρωτής συντονιστής Αντώνης Τριανταφύλλου και για τα Δυτικά το μέλος της Κεντρικής Επιτροπής Γεωργία Ζαβιτσάνου.
Τον ΣΥΡΙΖΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ εκπροσώπησε ο βουλευτής του Β3 Νότιου Τομέα Αθηνών κ. Ιωάννης Μουζάλας.
![](https://syriza-ps-vyronas.gr/wp-content/uploads/2022/02/logo.png)